Weterynarz Stomatolog – psi i koci dentysta w Animal Center

Twój pupil może żyć długo i szczęśliwe, dzięki trosce, jaką go otaczasz. Pamiętaj o jego potrzebach zdrowotnych również w obszarze jamy ustnej. Niedostateczna higiena może prowadzić do rozwoju chorób przyzębia, gromadzenia się kamienia, a nawet paradontozy. Dlatego odwiedzaj stomatologa weterynaryjnego regularnie, aby zapewnić swojemu czworonożnemu towarzyszowi najlepszą opiekę oraz odpowiednio zadbać o jego zdrowie.

lek. wet. Aleksandra Ignaczak

lekarz weterynarii - stomatlog weterynaryjny Aleksandra Ignaczak

W naszym zawodzie liczy się nie tylko wiedza oraz doświadczenie, ale też empatia. Psi dentysta obdarza nią każdego czworonoga, który przekroczy próg Animal-Center. Umiemy uspokoić zdenerwowane zwierzę i robimy to, zanim przystąpimy do pracy. Zależy nam na tym, aby wyleczyć choroby jamy ustnej lub wdrożyć zabiegi profilaktyczne – wszystko w trosce o dobro Twojego pupila.

Animal Center
ul. Zamiany 12
02-786 Warszawa
biuro@animal-center.pl

Stomatolog Weterynaryjny Animal Center – zakres usług

Szukasz przychodni, która nie tylko zajmuje się chorobami ogólnymi u zwierząt, ale też specjalizuje się w stomatologii weterynaryjnej? W Warszawie jest to Animal Center – miejsce stworzone z miłości do czworonogów i chęci niesienia im pomocy, również w problemach związanych z zębami i jamą ustną ogólnie.

To właśnie tutaj przyjmuje weterynarz stomatolog, który zajmuje się chorobami jamy ustnej u zwierząt. Oprócz leczenia świadczy usługi z zakresu profilaktyki. W razie potrzeby, wykonuje też zdjęcia RTG – to one są podstawą do zaplanowania skutecznej terapii i przeprowadzenia jej zgodnie z planem.

Konsultacja u stomatologa weterynaryjnego
Buga odbyła u nas konsultację ? stomatologiczną u ??‍⚕️? Doktor Aleksandry Grzelak (Ignaczak).
Przed Bugą zabieg usunięcia kamienia i ekstrakcje zębów.

W lecznicy Animal Center Twój pupil pozostaje pod opieką weterynarza stomatologa od momentu postawienia diagnozy, aż do całkowitego wyleczenia. Psi dentysta informuje Cię o wszystkich diagnozach i postępach, a także opracowuje dokumentację medyczną.

Świadczymy kompleksowe usługi związanie nie tylko z leczeniem, ale też profilaktyką. U zwierząt jest ona równie ważna jak u ludzi i obejmuje:

Anestezjolog czuwa po zabiegu stomatologicznym
Misia przeszła u nas zabieg stomatologiczny. Na szczęście wszystko poszło dobrze, a znieczulenie przebiegło bez komplikacji. ❤️
Misia nie mogła tylko zrozumieć… czemu ta Doktor Paluch nie da jej spokoju, tylko ciągle coś sprawdza, przecież Misia już może iść do domku ?❤️???‍⚕️
O pacjentów zabiegowych należy dbać nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po nim. Dlatego anestezjolog czuwa nad pacjentem również po wybudzeniu aż do ustabilizowania stanu.

Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić weterynarza stomatologa. Jeśli Twój pupil ma niepokojące objawy, jest osowiały, nie chce jeść, ma podwyższoną temperaturę to znak, że może potrzebować naszej pomocy.

Rozumiemy, że jako właściciel nie zawsze umiesz rozpoznać przyczynę złego samopoczucia swojego psa czy kota. Z pomocą nowoczesnych narzędzi stomatolog zwierzęcy przeprowadzi badanie diagnostyczne, oceni źródło problemu i zaproponuje metody jego rozwiązania.

Z wizytą u dentysty dla psa nie należy zwlekać – cierpiące zwierze może stać się agresywne, a nieleczona choroba rozprzestrzenić się w organizmie, powodując stany zapalne i inne nieprzyjemne konsekwencje.

Stomatolog zwierzęcy – profesjonalizm i empatia

Podobnie jak ludzie, także i zwierzęta mogą odczuwać strach przed wizytą w obcym miejscu. Dlatego nasi stomatolodzy zwierzęcy wiedzą, w jaki sposób traktować swoich pacjentów, aby zapewnić im komfort i poczucie bezpieczeństwa.


Animal Center

ul. Zamiany 12
02-786 Warszawa
Stokłosy - Ursynów

Wskazówki dojazdu w Mapach

Rekrutacja

Godziny otwarcia:

pon. - pią. 09:00 - 22:00
sobota 10:00 - 18:00

Rok założenia przychodni: 2011

Kontakt:

Rezerwacja wizyt

biuro@animal-center.pl

Formularz dla nowych Pacjentów

tel: 22 414 18 12