spec. chorób psów i kotów Agnieszka Zielonka

Konsultacje specjalistyczne

Agnieszka Zielonka to weterynarz od trudnych przypadków - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Pogotowiu Weterynaryjnym. Praktyki odbyła również w klinikach w Wielkiej Brytanii przede wszystkim w Queens Mother Animal Hospital przy Royal Veterinary College. Zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów.

Praca weterynarza to nie tylko drobne zabiegi czy nieinwazyjne badania. W trudnych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie operacji, które wymagają dysponowania szeroką wiedzą i umiejętnościami. Często od działań weterynarza zależy życie i późniejsze funkcjonowanie zwierzęcia. Spec. chorób psów i kotów Agnieszka Zielonka zajmuje się nawet bardzo trudnymi przypadkami, przychodząc z pomocą po wypadkach czy w związku ze schorzeniami w zaawansowanym stadium.

Do przeprowadzenia operacji czy wdrożenia leczenia farmakologicznego w trudnych przypadkach konieczne jest dysponowanie ogromną wiedzą oraz niezbędnymi sprzętami. Wykwalifikowany weterynarz wyspecjalizowany w takich działaniach jest w stanie poradzić sobie w sytuacji, gdy inne kliniki nie chcą podjąć się pomocy zwierzęciu. Często podejście lekarza do problemu może bowiem wpłynąć na dokładny przebieg leczenia i jego skuteczność.


Animal Center

ul. Zamiany 12
02-786 Warszawa
Stokłosy - Ursynów

Sprawdź trasę dojazdu do weterynarza w Google Mapy

Godziny otwarcia:

pon. - pią. 09:00 - 22:00
sobota 10:00 - 18:00
niedziela 10:00 - 14:00

Rok założenia przychodni: 2011

Kontakt:

Rezerwacja wizyt - TUTAJ

biuro@animal-center.pl

tel: 22 41 41 812