spec. chorób psów i kotów Agnieszka Zielonka

Konsultacje specjalistyczne

Agnieszka Zielonka to weterynarz od trudnych przypadków - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Pogotowiu Weterynaryjnym. Praktyki odbyła również w klinikach w Wielkiej Brytanii przede wszystkim w Queens Mother Animal Hospital przy Royal Veterinary College. Zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów.

Praca weterynarza to nie tylko drobne zabiegi czy nieinwazyjne badania. W trudnych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie operacji, które wymagają dysponowania szeroką wiedzą i umiejętnościami. Często od działań weterynarza zależy życie i późniejsze funkcjonowanie zwierzęcia. Spec. chorób psów i kotów Agnieszka Zielonka zajmuje się nawet bardzo trudnymi przypadkami, przychodząc z pomocą po wypadkach czy w związku ze schorzeniami w zaawansowanym stadium.

Do przeprowadzenia operacji czy wdrożenia leczenia farmakologicznego w trudnych przypadkach konieczne jest dysponowanie ogromną wiedzą oraz niezbędnymi sprzętami. Wykwalifikowany weterynarz wyspecjalizowany w takich działaniach jest w stanie poradzić sobie w sytuacji, gdy inne kliniki nie chcą podjąć się pomocy zwierzęciu. Często podejście lekarza do problemu może bowiem wpłynąć na dokładny przebieg leczenia i jego skuteczność.

Przychodnia

Stokłosy Ursynów

Animal Center

ul. Zamiany 12,
02-786 Warszawa

biuro@animal-center.pl

Godziny otwarcia:
Zadzwoń i umów się na wizytę

poniedziałek - piątek: 09.00 – 22.00
sobota 10.00 – 18.00
niedziela 10.00 – 14.00